Zamknij

Sprzeczka Zbigniewa Bońka z Samuelem Pereirą. Poszło o reklamę

Krzysztof Sobczak
07.06.2018 13:22
Zbigniew Boniek pokłócił się z Samuelem Pereirą
fot. TOMASZ RADZIK/SE/EastNews

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek zapowiedział, że przez rok nie pojawi się na antenie TVP Info. To efekt sprzeczki z Samuelem Pereirą, szefem internetowej redakcji tej stacji.

Zagłosuj

Czy Zbigniew Boniek powinien reklamować piwo?

Liczba głosów:

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Pereirze nie spodobała się reklama piwa z udziałem Bońka. "Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej promujący picie piwa. Serio?" - napisał dziennikarz na Twitterze. Odpowiedź prezesa PZPN była błyskawiczna.

Zobacz także

"Małe piwo lub lampka wina do kolacji to lek na długowieczność" - przyznał były piłkarz Widzewa, Juventusu oraz Romy. I dodał, że "w związku z tym jako pokuta nie pójdę do TVP Info przez okres jednego roku".

Pereira nie pozostał dłużny i próbował się jeszcze bronić. "Komuś nie spodobało się że reklamuję piwo? Foch! Czy to poważne Panie Prezesie? Liczę na ostudzenie emocji i chętnie przy najbliższej okazji porozmawiam o wątpliwościach jakie mają ludzie z reklamą piwa z prezesem PZPN w roli głównej. Chyba że na portal też Pan obrażony? Ukłony" - napisał, ale nie doczekał się kolejnej riposty. Sam za to kontynuował ten wątek w licznych wpisach.

To nie pierwszy raz, kiedy komuś nie podoba się reklama z udziałem Bońka. Przed czterema laty podobne głosy pojawiły się przy okazji promowania przez prezesa PZPN zakładów bukmacherskich.

RadioZET.pl/Twitter/KS