Udawał Leo Messiego, teraz będzie miał problemy. Sobowtór piłkarza Barcelony pozwany przez 23 kobiety

Maciej Walasek
25.06.2019 20:43
Reza Parastesh
fot. Golders/@rezaparastesh/EAST NEWS

Reza Parastesh, który zasłynął jako sobowtór Leo Messiego, został oskarżony przez 23 kobiety, które uważają, że mężczyzna nakłonił je do stosunku płciowego. Informację podał indyjski serwis Confused Aatma.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

O Rezie Parasteshu zrobiło się głośno w 2017 roku, kiedy Irańczyk został zatrzymany przez policję. Funkcjonariusze zatrzymali go, gdy wiele osób „rzuciło się na niego”, aby zrobić sobie z nim zdjęcie. Wcześniej Parastesh opublikował zdjęcie w koszulce Barcelony z numerem „10”, gdzie łudząco przypominał jednego z najlepszych piłkarzy w historii futbolu.

- Teraz ludzie naprawdę mnie postrzegają jako irańskiego Messiego i chcą, żebym naśladował Argentyńczyka. Kiedy gdzieś się pojawię, ludzie są naprawdę zszokowani. Myślą, że to Messi – tłumaczył dwa lata temu.

Jak się okazuje, irański student nie poprzestał na samym robieniu zdjęć i rozdawaniu autografów. Mężczyzna poszedł o krok dalej i zdaniem indyjskich mediów miał nakłaniać kobiety do stosunków płciowych. Wobec tego 23 kobiety pozwały Parastesha do sądu.

RadioZET.pl/sport.pl, Twitter/MW