Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Udawał Leo Messiego, teraz będzie miał problemy. Sobowtór piłkarza Barcelony pozwany przez 23 kobiety

25.06.2019 20:43
sport

Reza Parastesh, który zasłynął jako sobowtór Leo Messiego, został oskarżony przez 23 kobiety, które uważają, że mężczyzna nakłonił je do stosunku płciowego. Informację podał indyjski serwis Confused Aatma.

Reza Parastesh fot. Golders/@rezaparastesh/EAST NEWS

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

O Rezie Parasteshu zrobiło się głośno w 2017 roku, kiedy Irańczyk został zatrzymany przez policję. Funkcjonariusze zatrzymali go, gdy wiele osób „rzuciło się na niego”, aby zrobić sobie z nim zdjęcie. Wcześniej Parastesh opublikował zdjęcie w koszulce Barcelony z numerem „10”, gdzie łudząco przypominał jednego z najlepszych piłkarzy w historii futbolu.

- Teraz ludzie naprawdę mnie postrzegają jako irańskiego Messiego i chcą, żebym naśladował Argentyńczyka. Kiedy gdzieś się pojawię, ludzie są naprawdę zszokowani. Myślą, że to Messi – tłumaczył dwa lata temu.

Jak się okazuje, irański student nie poprzestał na samym robieniu zdjęć i rozdawaniu autografów. Mężczyzna poszedł o krok dalej i zdaniem indyjskich mediów miał nakłaniać kobiety do stosunków płciowych. Wobec tego 23 kobiety pozwały Parastesha do sądu.

RadioZET.pl/sport.pl, Twitter/MW

Oceń