Zamknij

Sławomir Peszko zakpił z Macieja Szczęsnego. To zdjęcie mówi wszystko

07.10.2021 09:11
Sławomir Peszko
fot. Przemek Swiderski/East News

Polska Agencja Prasowa poinformowała w środę, że Maciej Szczęsny został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu. Z byłego bramkarza zakpił w mediach społecznościowych Sławomir Peszko. W tle znajduje się ich długoletni konflikt.

  1. Sławomir Peszko zakpił z Macieja Szczęsnego. Odwet za 2012 rok
  2. To zdjęcie od Sławomira Peszki mówi wszystko

Do zatrzymania Macieja Szczęsnego doszło we wtorek nad ranem. Kierujący pojazdem były bramkarz reprezentacji Polski miał 0,6 promila alkoholu we krwi. Natychmiastowo odebrane zostało mu prawo jazdy, a następnego dnia Szczęsny stawił się na komendzie, gdzie złożył wyjaśnienia i przyznał się do winy.

- To była straszna głupota. Jestem tym załamany, zażenowany, jest mi strasznie wstyd. Byłem na komisariacie Warszawa Włochy, złożyłem obszerne wyjaśnienia, nie próbowałem i nie mam zamiaru się usprawiedliwiać - mowił były golkiper WP Sportowym Faktom.

Sławomir Peszko zakpił z Macieja Szczęsnego. Odwet za 2012 rok

Z 56-latka zakpił w mediach społecznościowych Sławomir Peszko. Obaj panowie żyją w konflikcie od 2012 roku. Wówczas to obecny piłkarz Wieczystej Kraków miał problemy związane z alkoholem i trafił na izbę wytrzeźwień. Szczęsny nie pozostawił na nim wtedy suchej nitki.

- Jeżeli grasz w reprezentacji i dajesz się zamknąć w izbie wytrzeźwień, to jesteś głąbem, kołkiem i debilem. Ten zawodnik nie raz pokazał, że po trzech piwach nie wie, na jakim świecie żyje - mówił były bramkarz portalowi futbolnet.pl.

To zdjęcie od Sławomira Peszki mówi wszystko

Peszko zdecydował się przypomnieć te słowa swoim fanom z Instagrama i porównał je z informacjami o zatrzymaniu Szczęsnego przez policję za jazdę po alkoholu.

Peszko-i-Szczęsny
fot.

A jak zakończyła się sprawa z 2012 roku? Peszko pozwał byłego golkipera do sądu i wygrał sprawę w drugiej instancji. - Były oficjalne przeprosiny i wpłacone pieniądze na jakiś cel charytatywny - wspominał w programie "Bez Masek".

RadioZET.pl/sportowefakty.wp.pl