Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Skaut BVB o Lewandowskim: Nie podoba mi się jego machanie rękami

28.04.2018 16:56
sport

Artur Płatek, który jest skautem Borussii Dortmund zauważył negatywną zmianę u Roberta Lewandowskiego. Jego zdaniem napastnik Bayernu Monachium zaczął gwiazdorzyć.

Robert Lewandowski fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Po środowym spotkaniu Bayernu Monachium z Realem Madryt, za porażkę mistrzów Niemiec obarczono w głównej mierze reprezentanta Polski. Niemieckie media biją na alarm i zauważają pewne kłopoty u 29-latka. Po meczu suchej nitki na Polaku nie pozostawił Olivier Kahn.

Lewandowski nie był w stanie pokonać Keylora Navasa w 1/2 finału Ligi Mistrzów. W ćwierćfinale także nie wpakował piłki do siatki drużynie Sevilii. Do sytuacji odniósł się także Artur Płatek, który zaznacza, że postawa kapitana reprezentacji Polski uległa zmianie.

- Od pewnego czasu nie podoba mi się jego ostentacyjne machanie rękami i wielkie niezadowolenie. Kiedyś taki nie był. Jeżeli dziś, jako skaut, miałbym oceniać Roberta, to jest to rzecz, która zwraca uwagę. Możesz to zrobić raz, drugi, ale nie przy każdej akcji. Chciałbym, żeby to jak najszybciej zmienił – tłumaczył skaut Borussii Dortmund.

Mimo to skaut BVB nie widzi winy jedynie w napastniku, ale także w reszcie drużyny.

- Z tym zespołem Bayernu nie jest w stanie wygrać LM. Robert na pewno jest dzisiaj lepszym piłkarzem, niż był przed przyjściem do Bayernu, ale czy osiągnął cele swoje i drużyny? Wydaje mi się, że jego marzeniem jest wygranie Ligi Mistrzów, a na dzisiaj Bayern w pewnych etapach tych rozgrywek regularnie odpada.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/Sportowe Fakty/MW

Oceń