Zamknij

Skandaliczne sceny w Rosji. Sędzia uderzył piłkarza w twarz [WIDEO]

16.07.2020 14:20
Liga rosyjska
fot. Twitter/SportE_Eug

Skandaliczne zachowanie sędziego głównego w trzeciej lidze rosyjskiej. Arbiter spotkania pomiędzy Legionem Dynamo Machaczkała a Sakhalinem uderzył jednego z piłkarzy w twarz. - Prowokował mnie cały mecz - tłumaczył swój czyn agresor. Zobacz WIDEO tej kuriozalnej sytuacji!

Sędzia główny uderzył piłkarza trzecioligowego Legionu Dynamo Machaczkała w sparingu z, również trzecioligowym, Sachalinem Jużnosachalińsk.

Na powyższym nagraniu widać, jak początkowo mężczyźni stykają się ze sobą głowami, wymieniają zdania, a następnie arbiter meczu nie wytrzymuje i uderza zawodnika z pięści prosto w twarz.

Zobacz także

Skandal w lidze rosyjskiej. Sędzia uderzył piłkarza w twarz [WIDEO]

- Mają zespół złożony z popularnych blogerów - tylko czekają, żeby się pokazać. Prowokował mnie cały mecz, dlatego to zrobiłem - tłumaczył się arbiter tego spotkania.

W dalszej części wideo widać, jak inny sędzia, liniowy, używa podczas meczu swojego telefonu komórkowego. Chociaż sędziowanie towarzyskiego pojedynku Legionu Dynamo z Sachalinem stało na skandalicznym poziomie, ostatecznie nie doszło do większej awantury.

Zobacz także

RadioZET.pl

Posłuchaj podcastu