Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sir Alex Ferguson wraca do zdrowia. Po wybudzeniu pytał o wynik meczu

09.05.2018 13:47
sport

Zdaniem brytyjskiego dziennika "The Sun", Sir Alex Ferguson czuje się coraz lepiej i już myśli o futbolu. Potwierdzają to jego pierwsze słowa, jakie miał wypowiedzieć o wybudzeniu ze śpiączki farmakologicznej.

Sir Alex Ferguson wraca do zdrowia po wylewie fot. AFP/EastNews

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Jak tam Doncaster? - tak miały brzmieć pierwsze słowa byłego menedżera Manchesteru United po wybudzeniu ze śpiączki.Trenerem tego klubu jest jego syn Darren, który ze względu na chorobę ojca nie prowadził zespołu w meczu minionej kolejki League 1 [trzeci poziom rozgrywkowy w Anglii - przyp. red.] z Wigan Athletic. Doncaster przegrał 0:1.

Sir Alex Ferguson pojedzie na finał LM?

Według doniesień "The Sun", który powołuje się na tajemniczego informatora, 76-letni Szkot żałuje, że nie będzie mógł pojechać na finałowy mecz Pucharu Anglii Manchester United - Chelsea Londyn (19 maja), ale chciałby obejrzeć na żywo finał Ligi Mistrzów Liverpool - Real Madryt (26 maja w Kijowie).

Na razie jednak Fergusona czeka rehabilitacja i tylko od lekarzy będzie zależeć, kiedy wypiszą go szpital i pozwolą na powrót do obowiązków.

Ferguson miał wylew

Sir Alex Ferguson trafił do szpitala w Salford pod Manchesterem w sobotę 5 maja po tym, jak został znaleziony nieprzytomny w swoim domu. Miał wylew krwi do mózgu. Po operacji został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej, z której w poniedziałek został wybudzony.

RadioZET.pl/The Sun/KS

Oceń