Zamknij

Sir Alex Ferguson wraca do zdrowia. Po wybudzeniu pytał o wynik meczu

Krzysztof Sobczak
09.05.2018 13:47
Sir Alex Ferguson wraca do zdrowia po wylewie
fot. AFP/EastNews

Zdaniem brytyjskiego dziennika "The Sun", Sir Alex Ferguson czuje się coraz lepiej i już myśli o futbolu. Potwierdzają to jego pierwsze słowa, jakie miał wypowiedzieć o wybudzeniu ze śpiączki farmakologicznej.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Jak tam Doncaster? - tak miały brzmieć pierwsze słowa byłego menedżera Manchesteru United po wybudzeniu ze śpiączki.Trenerem tego klubu jest jego syn Darren, który ze względu na chorobę ojca nie prowadził zespołu w meczu minionej kolejki League 1 [trzeci poziom rozgrywkowy w Anglii - przyp. red.] z Wigan Athletic. Doncaster przegrał 0:1.

Zobacz także

Sir Alex Ferguson pojedzie na finał LM?

Według doniesień "The Sun", który powołuje się na tajemniczego informatora, 76-letni Szkot żałuje, że nie będzie mógł pojechać na finałowy mecz Pucharu Anglii Manchester United - Chelsea Londyn (19 maja), ale chciałby obejrzeć na żywo finał Ligi Mistrzów Liverpool - Real Madryt (26 maja w Kijowie).

Na razie jednak Fergusona czeka rehabilitacja i tylko od lekarzy będzie zależeć, kiedy wypiszą go szpital i pozwolą na powrót do obowiązków.

Ferguson miał wylew

Sir Alex Ferguson trafił do szpitala w Salford pod Manchesterem w sobotę 5 maja po tym, jak został znaleziony nieprzytomny w swoim domu. Miał wylew krwi do mózgu. Po operacji został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej, z której w poniedziałek został wybudzony.

RadioZET.pl/The Sun/KS