Zamknij

Sir Alex Ferguson opuścił szpital. Chce wrócić na Old Trafford

Maciej Walasek
03.06.2018 13:53
sir Alex Ferguson
fot. Twitter

Świetne wieści odnośnie stanu zdrowia sir Alexa Fergusona. Szkocki trener opuścił szpital i zamierza od nowego sezonu powrócić na trybuny Old Trafford.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Na początku maja legendarny szkoleniowiec trafił do szpitala z powodu wylewu krwi do mózgu. Na szczęście operacja okazała się sukcesem i od tego czasu 76-latek powoli dochodzi do zdrowia. Teraz nastąpił kolejny przełomowy moment, gdzie Szkot mógł wrócić do domu.

Zobacz także

Jak podaje dziennik „The Sun”, Ferguson zapowiedział, że od pierwszego meczu nowego sezonu chce być obecny na trybunach Old Trafford.

- Wszyscy wiedzą, że Sir Alex jest zwycięzcą. Tej bitwy nie mógł przegrać – powiedziała osoba, która chciała zachować anonimowość. - Wyszedł ze szpitala i jest szczęśliwy, w dodatku jest bardzo wdzięczny personelowi. Prognozy są bardzo obiecujące i jego powrót do "Teatru Marzeń" jest jedynie kwestią czasu.

Sir Alex Ferguson prowadził Manchester United w latach 1986-2013. W tym czasie zdobył z "Czerwonymi Diabłami" m.in.: 13 tytułów mistrza Anglii, pięć krajowych pucharów, dwa razy puchar Ligi Mistrzów i Superpuchar Europy.

TO TEŻ CIĘ ZAINTERESUJE:

RadioZET.pl/sport.pl/MW