Zamknij

Sinisa Mihajlović choruje na białaczkę. Serb chce dalej trenować Bolognę

Maciej Walasek
13.07.2019 18:28
Sinisa Mihajlović choruje na białaczkę. Serb chce dalej trenować Bolognę
fot. PAP/EPA

Sinisa Mihajlović na specjalnej konferencji prasowej zdradził, że choruje na białaczkę. Mimo choroby, 50-latek zapewnił, że nadal będzie prowadził Bolognę.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Sinisa Mihajlović jest poważnie chory. W sobotę rano „Corriere dello Sport” ujawniło, że u Serba zdiagnozowano poważną chorobę. Mimo że nie ujawniono, o co dokładnie chodzi, 50-latek był zdenerwowany informacjami, które pojawiły się w mediach.

- Ta informacja miała najpierw zostać przekazana drużynie. Niestety nie wszyscy są w stanie uszanować moją chorobę w celu sprzedania kilkuset egzemplarzy gazety więcej. Moje relacje z nimi (Corriere dello Sport - przyp. red.) zostały zrujnowane – powiedział na konferencji prasowej serbski szkoleniowiec. - Kiedy się dowiedziałem o chorobie, byłem w szoku. Przez kilka dni siedziałem i płakałem. Całe moje życie przeleciało mi przed oczami.

Sinisa Mihajlović: Serb dalej będzie trenował Bolognę

Pierwsze informacje podawały, że Mihajlović zrezygnuje z prowadzenia Bologny, z którą niedawno podpisał kilkuletni kontrakt. Jednak sam zainteresowany nie zamierza opuszczać zespołu, tym bardziej, że ma za sobą wsparcie zarządu, który oświadczył, że będzie wspierał 50-latka.

- Mihajlović zostanie z nami niezależnie od wszystkiego. Ten człowiek jest niesamowicie silny. Nic się nie zmieni. Sinisa pozostanie trenerem klubu Bologna – skomentował dyrektor klubu, Walter Sabatini.

Sinisa Mihajlović objął Bolognę na początku roku. Dzięki niemu, włoska drużyna opuściła strefę spadkową i zakończyła sezon na 9. miejscu.

RadioZET.pl/polsatsport.pl/MW