Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sinisa Mihajlović choruje na białaczkę. Serb chce dalej trenować Bolognę

13.07.2019 18:28
sport

Sinisa Mihajlović na specjalnej konferencji prasowej zdradził, że choruje na białaczkę. Mimo choroby, 50-latek zapewnił, że nadal będzie prowadził Bolognę.

Sinisa Mihajlović choruje na białaczkę. Serb chce dalej trenować Bolognę fot. PAP/EPA

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Sinisa Mihajlović jest poważnie chory. W sobotę rano „Corriere dello Sport” ujawniło, że u Serba zdiagnozowano poważną chorobę. Mimo że nie ujawniono, o co dokładnie chodzi, 50-latek był zdenerwowany informacjami, które pojawiły się w mediach.

- Ta informacja miała najpierw zostać przekazana drużynie. Niestety nie wszyscy są w stanie uszanować moją chorobę w celu sprzedania kilkuset egzemplarzy gazety więcej. Moje relacje z nimi (Corriere dello Sport - przyp. red.) zostały zrujnowane – powiedział na konferencji prasowej serbski szkoleniowiec. - Kiedy się dowiedziałem o chorobie, byłem w szoku. Przez kilka dni siedziałem i płakałem. Całe moje życie przeleciało mi przed oczami.

Sinisa Mihajlović: Serb dalej będzie trenował Bolognę

Pierwsze informacje podawały, że Mihajlović zrezygnuje z prowadzenia Bologny, z którą niedawno podpisał kilkuletni kontrakt. Jednak sam zainteresowany nie zamierza opuszczać zespołu, tym bardziej, że ma za sobą wsparcie zarządu, który oświadczył, że będzie wspierał 50-latka.

- Mihajlović zostanie z nami niezależnie od wszystkiego. Ten człowiek jest niesamowicie silny. Nic się nie zmieni. Sinisa pozostanie trenerem klubu Bologna – skomentował dyrektor klubu, Walter Sabatini.

Sinisa Mihajlović objął Bolognę na początku roku. Dzięki niemu, włoska drużyna opuściła strefę spadkową i zakończyła sezon na 9. miejscu.

RadioZET.pl/polsatsport.pl/MW

Oceń