Zamknij

Żona Łukasza Skorupskiego zaatakowana. Napadło ją trzech mężczyzn

23.11.2020 08:59
Łukasz Skorupski
fot. Instagram

Matilde Rossi, żona Łukasza Skorpuskiego, w niedzielne popołudnie została zaatakowana przez trzech mężczyzn. Bramkarz Bolognii w tym czasie rozgrywał ligowe spotkanie z Sampdorią (2:1).

Łukasz Skorupski o całym zdarzeniu poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, podając dalej wpis swojej żony.

- Tchórzliwe zachowanie trzech mężczyzn, którzy atakują samą dziewczynę z dzieckiem i psem. I nawet nie potrafią spojrzeć w oczy, chodząc w okularach przeciwsłonecznych. Nie potrafią odpowiedzieć na zadawane im pytania - czytamy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Dzieci okradły stadion. Policja szukała ich półtora miesiąca

Wpis został okraszony wymownym komentarzem Skorupskiego. - Frajerzy, przyjdźcie, kiedy ja będę, czekam z otwartymi ramionami - napisał bramkarz reprezentacji Polski.

Żona Łukasza Skorupskiego zaatakowana i okradziona

Skorupski
fot.

Jak podają włoskie media, żona piłkarza została okradziona, ale na szczęście napastnicy nic więcej jej nie zrobili. Sprawa została zgłoszona na policję.

Łukasz Skorupski i jego Bologna w niedzielę pokonali Sampdorię 2:1. Po ośmiu kolejkach nowego sezonu zespół reprezentanta Polski zajmuje 12. miejsce w tabeli.

RadioZET.pl/AN