Zamknij

Zlatan zaśpiewał na festiwalu Sanremo. "To zaszczyt, że możecie mnie gościć"

05.03.2021 10:39
Zlatan zaśpiewał na festiwalu Sanremo. "Możecie być dumni, że tu przyjechałem"
fot. PAP/EPA/ETTORE FERRARI

Zlatan Ibrahimović zaśpiewał na festiwalu Sanremo, jednej z największych imprez muzycznych we Włoszech. Napastnik AC Milan wspólnie z trenerem Bolonii – Sinisą Mihajloviciem – wykonali utwór Io Vagabondo.

  • Ibrahimović w Sanremo nie tylko śpiewał, ale także pełnił rolę prezentera w nocy rozpoczęcia festiwalu
  • Zlatan wspólnie z trenerem Boloni Sinisą Mihajloviciem zaśpiewali włoski klasyk – Io Vagabondo
  • Sanremo to największy tego typu festiwal we Włoszech. Choć przez wielu widzów jest kojarzony z kiczem i tak co roku przyciąga ponad 10 milionów widzów

Zlatan Ibrahimovic występował w Sanremo jako prezenter, gość, a na sam koniec także jako wokalista.  W tej ostatniej roli na scenie towarzyszył mu Sinisa Mihajlovic, były wybitny piłkarz i obecny trener klubu z Serie A – Bolonii. 

Występ na festiwalu Sanremo Zlatan zaczął w charakterystycznym dla siebie stylu. - Dobry wieczór Włochy. To zaszczyt być tutaj, ale to także zaszczyt dla was, że ja tu jestem - powiedział Szwed.  Zdradził też, że  spóźnił się na swój występ przez wypadek na drodze do San Remo. - Po trzech godzinach czekania wyszedłem z samochodu, zatrzymałem motocyklistę i zapytałem, czy może mnie zawieźć do San Remo – opowiedział Ibra.

Na scenie Zlatan był pytany m.in. o najtrudniejszych przeciwników, z którymi musiał się mierzyć. - Lubię Paolo Maldiniego. Był agresywny, ale uczciwy. Kolejny jest Chiellini. Było ich wielu – powiedział Ibra. Mihajlovic po chwili zażartował ze Szweda. - Zobaczcie, co on robi. Przechodzi do klubów, gdzie są ci zawodnicy, by nie musieć grać przeciwko nim.  Serbski trener zdradził też, Zlatan zazdrości mu jednej rzeczy. - To Liga Mistrzów. Są zawodnicy, którzy grali w niej, a są tacy, którzy ją wygrali. On grał w Lidze Mistrzów, a ja ją wygrałem – podkreślił trener.

RadioZET.pl/AFP/Twitter