Zamknij

Zlatan Ibrahimovic zagra w najnowszym Asterixie. Wcieli się w rolę Antywirusa

08.04.2021 14:35
Zlatan Ibrahimovic zagra w najnowszym Asterixie. Wcieli się w rolę Antywirusa
fot. TIZIANA FABI/AFP/East News

Zlatan Ibrahimovic wcieli się w rolę Antywirusa, bohatera najnowszego filmu o Asterixie i Obelixie. W tej samej produkcji zobaczymy też m.in. Marion Cotillard.

  • Zlatan Ibrahimović w filmie o Asterixie wcieli się w postać Antywirusa
  • Obsadę „Asterix and Obelix: The Middle Empire” poznaliśmy w czwartek. Oprócz Zlatana znalazła się w niej także Marion Cotillard, belgijska piosenkarka Angele oraz raper Orelson

Zlatan Ibrahimovic na swoim koncie na Instagramie potwierdził, że wcieli się w rolę Antywirusa. Opublikował m.in. zdjęcie z imieniem swojej postaci, a także pokazał innych aktorów, którzy zagrają w filmie.

Zdjęcia do filmu ruszą już niebawem. Ich rozpoczęcie zostało nieco opóźnione przez pandemię. Premiera filmu ma się odbyć w 2022 roku.

W rolę Asterixa wcieli się Guillaume Canet, czyli reżyser filmu, Gilles Lellouche zagra Obeliksa, a Marion Cotillard Kleopatrę. Na ekranie zobaczymy też m.in. belgijską piosenkarkę Angele (w roli Falbali) oraz francuskiego rapera Orelsona (Titanix). Nie wiadomo jeszcze, kim będzie Antywirus grany przez Zlatana.

Zlatan Ibrahimovic zagra w najnowszym Asterixie

Ibrahimovic nie będzie pierwszym sportowcem, który pojawi się na ekranie w filmie o Asterixie. Wcześniej zrobił to m.in. Michael Schumacher i Zinedine Zidane. Obaj wybitni sportowcy pojawili się w filmie Asterix i Igrzyska Olimpijskie, który trafił do kin w 2008 roku.

RadioZET.pl/RMC