Zamknij

Wojciech Szczęsny kontuzjowany. Juventus musiał wezwać innego bramkarza

15.12.2019 14:22
Wojciech Szczęsny kontuzjowany
fot. UK Sports Pics/SIPA/SIPA/East News

Wojciech Szczęsny nie zagra w meczu przeciwko Udinese. Juventus poinformował na swojej oficjalnej stronie, że reprezentant Polski zgłosił w niedzielę rano "lekki dyskomfort w prawym ramieniu". Wobec tego włoski zespół musiał ratunkowo ściągać do siebie Mattię Perina.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Wojciech Szczęsny miał wystąpić w niedzielnym meczu Serie A przeciwko Udinese. Niestety, ale w niedzielę rano, bramkarz zgłosił sztabowi drobne problemy.

- Rano zgłosił lekki dyskomfort w prawym ramieniu, więc dzisiaj odpocznie. Na jego miejsce wezwany został Mattia Perin- napisał Juventus.

Reprezentant Polski zbiera we Włoszech bardzo dobre oceny za swoje występy. 29-latek jest pierwszym bramkarzem w klubie Starej Damy i za każdym razem jest chwalony za swoją postawę. Najprawdopodobniej, Szczęsny kontynuowałby serię udanych występów, ale niestety w niedzielę nie stanie między słupkami.

Mattia Perin, który ostatni raz wystąpił w meczu Juventusu w kwietniu najpewniej wyląduje na ławce rezerwowych. Z kolei Polaka zastąpi legendarny Gianluigi Buffon.

Początek meczu Juventusu z Udinese o godzinie 15.

RadioZET.pl