Zamknij

Wielka zmiana w życiu Mariny i Szczęsnego. Para pochwaliła się zdjęciem

29.12.2021 11:08
Wojciech i Marina Szczęśni
fot. Instagram/wojciech.szczesny1

Wojciech Szczęsny spędzał ostatnio czas wraz z żoną Mariną w Zakopanem. Wszystko wskazuje teraz na to, że para będzie tam przebywać znacznie częściej. O wszystkim poinformowała w swoich mediach społecznościowych sama piosenkarka.

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna święta Bożego Narodzenia spędzili w Tatrach, w Zakopanem. Jak się okazuje, para może zostać na Podhalu nawet dłużej.

Tak wynika przynajmniej ze wpisu piosenkarki opublikowanym na jej profilu na Instagramie. "Działeczka kupiona, misja zakończona" - napisała w mediach społecznościowych celebrytka i opublikowała zdjęcie z Zakopanego. Na fotografii maluje się piękny widok na ośnieżone tatrzańskie szczyty.

Wielka zmiana w życiu Mariny i Szczęsnego. Para pochwaliła się zdjęciem

Taka informacja oznacza, że para prawdopodobnie już wkrótce rozpocznie budowę domu. Obecnie Szczęsny i Łuczenko-Szczęsna mieszkają w Turynie, gdzie bramkarz reprezentacji Polski gra w barwach Juventusu.

I chociaż wielu polskich piłkarzy decyduje się na pozostanie za granicą po zakończeniu kariery, do grupy takich zawodników raczej nie będzie należał golkiper "Starej Damy". Jeśli wraz z Mariną zdecyduje się zamieszkać na Podhalu na stałe, trzeba przyznać, że na widok z okien nie będą mieli co narzekać.

RadioZET.pl