Serie A: Gol Piątka na otarcie łez. Milan nie podniósł się po derbach [WIDEO]

26.09.2019 22:55
Torino - AC Milan

Krzysztof Piątek zdobył bramkę z rzutu karnego, ale jego AC Milan przegrał na wyjeździe z Torino 1:2 w meczu kończącym piątą kolejkę włoskiej Serie A. Było to drugie trafienie polskiego napastnika w tym sezonie.

Piątek wykorzystał karnego w 18. minucie spotkania w Turynie. Wyrównał w 72. minucie Andrea Belotti, a cztery minuty później ten sam zawodnik ustalił wynik.

Po pierwszej bramce dla gospodarzy czerwoną kartką za krytykę sędziego został ukarany siedzący na ławce rezerwowych bramkarz Milanu Pepe Reina.

Serie A: AC Milan - sytuacja w tabeli

Porażka zepchnęła Milan na 13. miejsce. Mediolańczycy zdobyli do tej pory sześć punktów i tracą już dziewięć do mającego na koncie komplet zwycięstw sąsiada zza miedzy - Interu. W ubiegłym tygodniu w derbach Mediolanu Inter pewnie pokonał drużynę Krzysztofa Piątka 2:0.