Zamknij

Nowy trener Milanu o Krzysztofie Piątku: "To prawdziwy bombowiec"

09.10.2019 22:39
Krzysztof Piątek
fot. CIAMBELLI/SIPA/SIPA/East News

Stefano Pioli, nowy trener AC Milan, wypowiedział się na temat Krzysztofa Piątka. - On jest niesamowity. To prawdziwy bombowiec, który ma ogromny wpływ na grę całego zespołu - przyznał włoski szkoleniowiec.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Po wtorkowym zwolnieniu z klubu AC Milan trenera Marco Giampaolo, władze ekipy z San Siro ogłosiły w środę zatrudnienie nowego szkoleniowca, Stefano Pioliego.

Tuż po objęciu nowego stanowiska przez Wocha, w Milanie zorganizowano pierwszą konferencję prasową z udziałem 53-latka. Nowy trener odpowiedział na niej na wiele nurtujących kwestii. Nie mogło także zabraknąć pytań o Krzysztofa Piątka.

Stefano Pioli o Krzysztofie Piątku: "To prawdziwy bombowiec"

- On jest niesamowity. To prawdziwy bombowiec, który ma ogromny wpływ na grę całego zespołu. Jego umiejętności są ogromne i wiem, że jest ambitnym gościem, który chce stawiać sobie wysokie cele - powiedział podczas wywiadu.

Były szkoleniowiec między innymi SS Lazio czy Interu Mediolan zadebiutuje na ławce trenerskiej w niedzielę 20 października w meczu przeciwko US Lecce.

- Musimy mieć świadomość tego, że będziemy występować na San Siro. Nie możemy być przestraszeni ani tym bardziej czuć niepokój. Tylko pozytywne myślenie. Moje motto to zwycięstwo - podkreślił na koniec Pioli.

RadioZET.pl/AC Milan