Zamknij

Skandal we Włoszech. Reporterka molestowana w trakcie wejścia na żywo

29.11.2021 15:27
Reporterka molestowana w trakcie wejścia na żywo
fot. Twitter.screen

Greta Beccaglia, reporterka Toscana TV, padła ofiarą molestowania seksualnego ze strony jednego z kibiców po derbach Toskanii Empoli - Fiorentina. Wszystko działo się podczas wejścia na żywo. Sytuacja wywołała ogromne poruszenie we Włoszech.

Serie A w miniony weekend po raz czwarty włączyła się w akcję zainicjowaną przez Organizację Narodów Zjednoczonych (ONZ) na rzecz przeciwdziałania przemocy wobec kobiet. Piłkarze wszystkich klubów, ale także sędziowie, na swoich policzkach narysowali czerwoną szminką kreskę. Akcja jest znana pod nazwą #UnRossoAllaViolenza (Czerwona kartka dla przemocy).

I właśnie w ten weekend w Italii doszło do skandalicznego wydarzenia z udziałem kibica i reporterki stacji TV Toscana Grety Beccaglia.

Greta Beccaglia molestowana na wizji [WIDEO]

Po derbach Toskanii, w których Empoli pokonało na własnym obiekcie Fiorentinę 3:2, Greta Beccaglia miała wejście na żywo sprzed stadionu. Mijały ją tłumy widzów, ale jeden z kibiców gości nie potrafił się opanować i klepnął w pupę reporterkę TV Toscana. Kobieta odparła jedynie, by tego nie robił, a później głos w sprawie zabrała na Instagramie.

"To, co mi się przydarzyło, jest nie do przyjęcia i nie powinno się powtórzyć. To było na żywo, w telewizji. Niestety, jak wiemy, tego rodzaju nękanie zdarza się również innym kobietom, kiedy kamera jest wyłączona" - napisała Beccaglia.

"Bild" poinformował, że miejscowa policja szuka sprawcy molestowania.

Krytyka spadła nie tylko na kibica, lecz także na kolegę Beccaglii, który tego dnia prowadził studio. Zamiast natychmiast wziąć ją w obronę, odparł: - Nie złość się. Z takimi doświadczeniami też się rozwiniesz - odparł Giorgio Micheletti.

RadioZET.pl/WP Sportowe Fakty