Serie A: Skromna wygrana Milanu ze SPAL. Zagrało trzech Polaków

31.10.2019 23:10
Milan - SPAL

AC Milan skromnie pokonał u siebie SPAL 1:0 w meczu 10. kolejki Serie A i tym samym awansował na 10. miejsce w tabeli włoskiej ekstraklasy. Większość spotkania zagrało aż trzech reprezentantów Polski: Krzysztof Piątek, Arkadiusz Reca oraz Thiago Cionek. Przepięknego gola na wagę zwycięstwa zdobył z rzutu wolnego Hiszpan Suso. Zobacz WIDEO jego trafienia!

AC Milan, w którego barwach cały mecz rozegrał Krzysztof Piątek, pokonał przed własną publicznością SPAL 1:0 w 10. kolejce włoskiej ekstraklasy piłkarskiej. W ekipie gości wystąpili Thiago Cionek i Arkadiusz Reca, a rezerwowym był Bartosz Salamon.

Serie A: Skromna wygrana Milanu ze SPAL. Zagrali Piątek, Reca i Cionek

Zwycięską bramkę zdobył w 63. minucie z rzutu wolnego Hiszpan Suso, który kilka chwil wcześniej wszedł na boisko z ławki.

Cionek rozegrał cały mecz, a w drugiej połowie zobaczył żółtą kartkę. Reca został zmieniony w 82. minucie.

To czwarte ligowe zwycięstwo "Rossonerich" w tym sezonie, które pozwoliło im awansować z 13. na dziesiątą pozycję w tabeli. Mają 13 punktów. SPAL jest w kolei w strefie spadkowej - na przedostatnim miejscu - z dorobkiem zaledwie siedmiu "oczek".