Serie A: Sensacyjna porażka Romy, Drągowski wpuścił pięć bramek [WYNIKI]

10.11.2019 23:02
Parma - Roma

AS Roma sensacyjnie przegrała na wyjeździe z Parmą 0:2 w meczu 12. kolejki Serie A. Bartłomiej Drągowski i Fiorentina przegrali z Cagliari aż 2:5. Czyste konta zachowali z kolei inni reprezentanci Polski - Bartosz Bereszyński w meczu Sampdorii z Atalantą oraz Arkadiusz Reca i Thiago Cionek w spotkaniu SPAL z Udinese. Sprawdź WYNIKI niedzielnych pojedynków we włoskiej ekstraklasie!

W pierwszym niedzielnym meczu 12. kolejki Serie A Cagliari wygrało z Fiorentiną 5:2. Gospodarze wygrywali 5:0 już w 65. minucie spotkania. Kiepski mecz na bramce popularnych "Fiołków" zagrał Bartłomiej Drągowski, którego pokonało aż pięciu różnych zawodników - Marko Rog, Fabio Pascane, Giovanni Simeone, Joao Pedro oraz Radja Nainggolan. Dwa honorowe trafienia dla gości zdobył 19-letni Dusan Vlahovic.

Serie A: Porażka Romy z Parmą, fatalny mecz Drągowskiego [WYNIKI]

Sporo bramek padło także w meczu Lazio z Lecce. Gospodarze wygrali ostatecznie 4:2, ale niejednokrotnie najadali się w tym spotkaniu strachu. Dwa gole dla "Biancocelesti" strzelił Joaquin Correa, który otworzył i zamknął wynik, natomiast po jednej bramce zanotowali Sergej Milinkovic-Savic oraz Ciro Immobile. Dla gości trafiali Gianluca Lapadula i Andrea La Mantia.

W spotkaniach Sampdorii z Atalantą oraz Udinese ze SPAL padły bezbramkowe remisy. W barwach genueńczyków czyste konto i pełne 90 minut odnotował Bartosz Bereszyński, zaś w drużynie z Ferrary podobne występy zaliczyli Arkadiusz Reca i Thiago Cionek. Obaj otrzymali jednak jeszcze po żółtej kartce.

Wieczorem miał miejsce jeszcze mecz Parmy z Romą, który zakończył się sensacyjnym wynikiem 2:0 dla gospodarzy. Bramki padały w drugiej połowie. Jako pierwszy do siatki trafił Mattia Sprocati, zaś wynik ustalił już w doliczonym czasie gry Andreas Cornelius.

O godzinie 20:45 swój mecz rozegrali również Juventus Turyn z Milanem. Więcej o tym spotkaniu w linku poniżej: