Serie A: Piękne gole Recy i Bereszyńskiego we Włoszech [WIDEO]

07.03.2021 20:00
Arkadiusz Reca

Arkadiusz Reca dla Crotone i Bartosz Bereszyński dla Sampdorii Genua zdobyli gole w spotkaniach swoich drużyn w 26. kolejce Serie A. Te pierwszy przyczynił się do zwycięstwa z Torino, drugi do remisu z Cagliari.

Bartosz Bereszyński trafił do siatki w 78. minucie, doprowadzając do remisu po wcześniejszym golu Brazylijczyka Joao Pedro dla gości (11.). Chwilę po bramce Polaka drugiego gola dla gospodarzy uzyskał wprowadzony z ławki rezerwowych Manolo Gabbiadini (80.), a w jednej z ostatnich akcji meczu wynik ustalił Belg Radja Nainggolan.

W kadrze meczowej Cagliari zabrakło Sebastiana Walukiewicza.

Sampdoria - Cagliari: Gol Bereszyńskiego [WIDEO]

Klub z Genui zajmuje 10. miejsce z 32 punktami, Cagliari ma o 10 mniej i jest na 17. pozycji.

Crotone - Torino: Gol Recy [WIDEO]

"Bereś" nie jest jedynym polskim obrońcą, który w tej serii gier cieszył się z gola. Na listę strzelców w starciu Crotone z Torino wpisał się też Arkadiusz Reca, który w 80. minucie popisał się kapitalnym uderzeniem sprzed pola karnego. Jego drużyna wygrała 4:2.

W drużynie gości nie było Karola Linettego.