Serie A: Drągowski zatrzymał Milika. Pewna wygrana Fiorentiny z Napoli

19.01.2020 08:00
Napoli - Fiorentina

Fiorentina wygrała na wyjeździe z Napoli 2:0 w meczu 20. kolejki Serie A i tym samym awansowała na 13. pozycję w tabeli. Gole dla popularnej "Violi" zdobywali Federico Chiesa oraz Dusan Vlahovic. Czyste konto zachował Bartłomiej Drągowski.

Fiorentina, z Bartłomiejem Drągowskim w bramce, na wyjeździe pokonała 2:0 Napoli, w którego składzie znaleźli się Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński, w meczu 20. kolejki włoskiej ekstraklasy piłkarskiej.

Serie A: Pewna wygrana Fiorentiny z Napoli

Drągowski był bezbłędny, a bramki dla jego zespołu zdobyli Federico Chiesa w 26. minucie i Dusan Vlahovic w 74.

Milik rozegrał całe spotkanie, natomiast Zieliński został zmieniony w 64. minucie.

Napoli z 12 ostatnich ligowych spotkań zdołało wygrać tylko jedno i w tabeli zajmuje 11. miejsc. Fiorentina sklasyfikowana jest o jedną pozycję niżej.