Serie A: Mamy kandydata do bramki sezonu. Nainggolan zerwał pajęczynę [WIDEO]

20.10.2019 19:16
Radja Nainggolan

Mamy kandydata do bramki sezonu! Radja Nainggolan z Cagliari zerwał pajęczynę z bramki SPAL, drużyny Arkadiusza Recy i Thiago Cionka, w wygranym 2:0 meczu ósmej kolejki Serie A. Zobacz WIDEO jego fenomenalnego gola!

"Zobaczcie NIE-SA-MO-WI-TE uderzenie Radji Nainggolana! GOL KOLEJKI i kandydat do bramki sezonu!" - możemy przeczytać na twitterowym koncie Eleven Sports, gdzie zamieszczono nagranie gola Radji Nainggolana w wygranym 2:0 meczu Cagliari przeciwko SPAL w ósmej kolejce Serie A.

Serie A: Kandydat do gola sezonu. Nainggolan zerwał pajęczynę [WIDEO]

W dziewiątej minucie spotkania Cagliari stanęło przed szansą zagrożenia bramce rywala z rzutu wolnego. Z piłką dośrodkowaną z lewej strony boiska łatwo poradzili sobie obrońcy SPAL, ale do wybitej przed pole karne futbolówki szybko doszedł Nainggolan. Belg najpierw przyjął piłkę na klatkę piersiową, a następnie huknął na bramkę z półwoleja. Futbolówka po jego uderzeniu nabrała takiej rotacji, że nie tylko minęła bramkarza gości, ale wpadła w samo okienko.

Ostatecznie mecz Cagliari - SPAL zakończył się wynikiem 2:0 dla gospodarzy. Drugiego gola dla podopiecznych Rolando Marana zdobył w 67. minucie Paolo Farago.

Po ośmiu kolejkach w Serie A Cagliari z 14 punktami zajmuje piąte miejsce w tabeli. SPAL z sześcioma oczkami plasuje się na lokacie 19.