Zamknij

Serial o Pogbie dostał najniższą ocenę w historii kina. "Nie oglądajcie tego"

28.06.2022 12:34
Serial o Pogbie dostał najniższą ocenę w historii kina. "Nie oglądajcie tego"
fot. ANTHONY DEVLIN/AFP/East News

Serial o Paulu Pogbie, w którym wystąpił piłkarz, został nazwany w sieci „najgorszym dokumentem w historii kina”. 7 odcinków „The Pogmentary: Born Ready”, jak nazywa się produkcja na temat Francuza, otrzymało na IMDB ponad 11 tys. głosów z najgorszą możliwą oceną, czyli 1/10. To czyni dokument najgorzej ocenianym serialem w historii.

Paul Pogba wydał dokument współpracy z Amazonem. W założeniu produkcja miała przybliżyć publiczności życie i charakter piłkarza, a także opowiedzieć o ostatnich miesiącach jego gry w Manchesterze United. Francuz w trakcie kręcenia dokumentu negocjował z Manchesterem United, z którego ostatecznie odszedł.

Serial został ostro skrytykowany przez publiczność. Na IMDb, największej na świecie stronie o filmach i serialach, The Pogmentary oceniono na 1/10, co czyni go oficjalnie najgorszym dokumentem w historii. Publiczność wytykała Pogbie patos, bezkrytyczne podejście do swojej postawy i rozdęte ego.

Oto niektóre z najpopularniejszych recenzji na IMDB:

  • „Rozdęte ego. To wstyd dla wszystkich prawdziwych piłkarzy. To wstyd dla ludzi, którzy pracują od 9 do 5 za ułamek tego, co ten facet zarabia tygodniowo. Nie oglądaj tego, nie karm jego ogromnego ego”
  • „Najgorszy dokument, jaki kiedykolwiek widziałem. Włącz smutną muzykę, zagraj przed kamerą, dodaj trochę rodzinnego smutku – i sfilmuj to wszystko. Jego agent porównuje się do Jezusa, ale wszyscy wiemy, jaki był (mowa o Mino Raioli). Pogba mówi, że „Manchester zawsze będzie dla mnie wyjątkowy”, zanim nazwał ofertę za 300 000 funtów tygodniowo „niczym”. Dzięki Bogu dramat Manchesteru United się skończył. Teraz to problem Juventusu”
  • „Przereklamowany piłkarz z pensją, na którą nie zasługuje, uważa, że jest centrum futbolowego wszechświata. Prawdziwy wirus dla każdej szatni! Jest bardziej modelem włosów niż prawdziwym piłkarzem!”
  • „Byłem zszokowany i wyłączyłem go po 5 minutach, ponieważ ciągle gadał o sobie. W ogóle nie myśli o nikim innym”

RadioZET.pl/PAB