Piotr Zieliński z kolejnym golem dla Napoli. Kapitalny strzał Polaka

03.03.2021 19:34
Piotr Zieliński

Piotr Zieliński zdobył bramkę w meczu Napoli z Sassuolo zakończonym remisem 3:3. To szósty ligowy gol reprezentanta Polski zdobyty w tym sezonie.

Napoli w 25. kolejce Serie A podejmowało Sassuolo. Z początku na prowadzenie wyszli gospodarze po samobójczym trafieniu Maksimovicia w 34. minucie. Cztery minuty później gościom udało się doprowadzić do remisu za sprawą Piotra Zielińskiego. Pomocnik wyrównał pięknym strzałem z dystansu.

Przed końcem pierwszej połowy Domenico Berardi wykorzystał rzut karny i Sassuolo znów objęło prowadzenie.

Finalnie Napoli zremisowało z Sassuolo 3:3. W drugiej połowie bramki dla ekipy Gennaro Gattuso zdobyli: Di Lorenzo i Insigne, a w ostatnich sekundach wyrównał Francesco Caputo.