Zamknij

Piotr Zieliński walczy z koronawirusem. Żona piłkarza ujawnia szczegóły

08.10.2020 20:20
Piotr Zieliński walczy z koronawirusem
fot. R4924_italyphotopress/IPP/REPORTER/East News

Piotr Zieliński wciąż zmaga się z koronawirusem. Żona piłkarza Napoli, Laura za pośrednictwem mediów społecznościowych, odsłoniła kulisy walki reprezentanta Polski z chorobą.

Piotr Zieliński dalej walczy z koronawirusem. Na początku października, Napoli przekazało wiadomość o tym, że 26-latek został zakażony. Wobec tego, zawodnik nie przyjechał na zgrupowanie reprezentacji Polski i będąc w izolacji, stara się wrócić do zdrowia. W ostatnich dniach nikt nie informował, w jaki sposób pomocnik przechodzi chorobę. Dopiero w czwartek, żona piłkarza - Laura zdradziła, jak wygląda sytuacja piłkarza Napoli.

- Od dzisiaj Piotrek zaczyna pomału walczyć o powrót do formy w domu, a ja dalej walczę o niego i o to żeby się nie zarazić - napisała w relacji na Instagramie.

Piotr Zieliński zakażony koronawirusem

Żona reprezentanta Polski odsłoniła kulisy walki Zielińskiego z chorobą, dając przykłady niepokojących elementów, z jakimi musi zmagać się 26-latek.

Piotr Zieliński walczy z koronawirusem

- Uważajcie na siebie i nie lekceważcie objawów, to nie jest ‚zwykłe przeziębienie’, zwykłe przeziębienie nie powoduje u sportowca, który robi tygodniowo kilkadziesiąt km. zadyszki przy wchodzeniu po schodach czy podczas krojenia chleba i różnych innych dziwnych objawów - czytamy.

- Pamiętajcie, że choroby, wirusy nie czytają książek i wytycznych WHO, więc u każdego może być inaczej. Dbajcie o siebie w tych trudnych czasach - zakończyła.

insta
fot. Instagram screen

RadioZET.pl/