Zamknij

Piotr Zieliński w końcu pokonał koronawirusa. Świetne wieści z Włoch

25.10.2020 11:34
Piotr Zieliński
fot. Rex Features/East News

Piotr Zieliński uzyskał negatywny wynik testu na koronawirusa – poinformowało Napoli. Mimo to pomocnik reprezentacji Polski nie znalazł się w kadrze na niedzielny mecz z Benevento w Serie A.

Piotr Zieliński został zarażony koronawirusem 2 października. Od tego momentu przez ponad 20 dni, reprezentant Polski przebywał na kwarantannie. Wobec zakażenia 26-latek nie zjawił się na ostatnim zgrupowaniu kadry narodowej. Oprócz tego opuścił dwa spotkania Napoli. W końcu Napoli przekazało dobre wieści, informując, że piłkarz uzyskał negatywny wynik testu i będzie mógł wrócić do treningów.

- Eljif Elmas i Piotr Zieliński uzyskali negatywny wynik testu na obecność COVID-19, więc mogą być dostępni dla zespołu już w ten weekend. Para pomocników uzyskała pozytywny wynik w przeddzień odwołanej podróży do Turynu na mecz z Juventusem – czytamy w komunikacie włoskiego klubu.

Piotr Zieliński wyzdrowiał z koronawirusa

Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem. Apel prezesa PZPN

Serwis ilnapolista.it podał, że chociaż polski zawodnik wyzdrowiał, nie zagra w niedzielnym spotkaniu z Benevento.

Napoli w tej chwili zajmuje szóste miejsce w tabeli Serie A z dorobkiem ośmiu punktów. Do prowadzącego AC Milan traci cztery „oczka”. W tym sezonie Piotr Zieliński zdążył rozegrać dwa mecze, w których strzelił jednego gola i zanotował jedną asystę.

RadioZET.pl/