Piotr Zieliński z golem dla Napoli. Bramka Polaka nie pomogła w meczu z Atalantą

21.02.2021 19:33
gol Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński doprowadził do remisu w meczu Napoli z Atalantą w Serie A. Reprezentant Polski popisał się wspaniałym uderzeniem w drugiej połowie spotkania. Finalnie Napoli uległo Atalancie 2:4.

Piotr Zieliński wpisał się na listę strzelców w 58. minucie. Politano dośrodkował w pole karne Atalanty, a pomocnik reprezentacji Polski uderzeniem z powietrza zaskoczył Golliniego i wpakował piłkę do siatki.

Kilka minut wcześniej wynik otworzył Zapata, pokonując Mereta głową po wrzutce Luia Muriela.

Po bramce Zielińskiego Atalanta szybko odskoczyła ekipie Gennaro Gattuso, strzelając dwa gole. Drugie trafienie dla gości padło po samobójczym trafieniu Robina Gosensa.

Ostatecznie Atalanta pokonała Napoli 4:2.