Zamknij

Michniewicz może odetchnąć. Reprezentant Polski wraca do treningów

10.08.2022 16:40
Nicola Zalewski
fot. Insidefoto/Sipa USA/East News

Nicola Zalewski w towarzyskim meczu z Tottenhamem musiał przedwcześnie opuścić boisko przez groźnie wyglądającą kontuzję. Jak się okazuje, uraz nie był poważny. Polak był widziany na środowym treningu.

Nicola Zalewski przebojem wdarł się do pierwszego składu AS Roma. Młody Polak zaimponował swoimi umiejętnościami obecnemu szkoleniowcowi Jose Mourinho, dzięki czemu na stałe przeniósł się z primavery do pierwszej drużyny.

W zakończonym niedawno okresie przygotowawczym Zalewski w dalszym ciągu błyszczał, mimo że do składu wrócił jego konkurent na lewe wahadło Leonardo Spinazzola, doświadczony defensor i reprezentant Włoch.

Zalewski wróci do treningów z Romą

Pech chciał, że w przedostatnim sparingu rzymian reprezentant Polski doznał groźnie wyglądającej kontuzji. 20-latek schodził z boiska w asyście. Wówczas wydawało się, że przerwa od gry potrwa kilka tygodni.

Na całe szczęście obyło się tylko na strachu. Jak podały włoskie media, młody wahadłowy powrócił do treningów z Romą w środę. Dodatkowo mówi się, że będzie on gotowy na inaugurację sezonu w Seria A, gdzie "Wilki" zmierzą się z Salernitaną.

RadioZET.pl