Zamknij

Mohamed Ihattaren zaginął. Piłkarz zapadł się pod ziemię

22.10.2021 19:19
Mohamed Ihattaren
fot. AP/Associated Press/East News

Mohamed Ihattaren zaginął bez śladu. Zawodnik po raz ostatni był widziany 12 października i od tej chwili nie daje znaku życia.

Sampdoria szuka piłkarza wypożyczonego latem z Juventusu Turyn. Mohamed Ihattaren zaginął bez wieści. Po raz ostatni był widziany 12 października i od tej chwili nie daje znaku życia. 19-latek jest uważany za wielki talent, ale zamiast poświęcać więcej czasu treningom, woli imprezować. W ostatnim czasie Holender marokańskiego pochodzenia poprosił klub o możliwość wyjazdu do Holandii, przekazując smutną wieść o śmierci ojca.

"La Gazzetta dello Sport" podała, że od tamtej pory ani rodzinie, ani drużynie nie udało się skontaktować z młodym pomocnikiem. Gracz nie odbiera telefonów od rodziców, czy prezesa Sampdorii. Nie wiadomo, co dzieje się z piłkarzem.

Mohamed Ihattaren zaginął

Ihattaren latem 2021 roku przeszedł z PSV Eindhoven do Juventusu za dwa miliony euro. Z transferem łączono spore nadzieje, licząc, że przenosiny do Włoch sprawią, że nastolatek będzie przykładał się do swoich obowiązków. Od razu było wiadomo, że piłkarz nie będzie w stanie walczyć o skład w Starej Damie, dlatego został wypożyczony do Sampdorii. Jednak wciąż nie udało mu się zadebiutować w ekipie z Genui.

RadioZET.pl