Zamknij

Milik zatrzymany na lotnisku przez włoską policję [WIDEO]

20.09.2020 10:59
Milik na lotnisku
fot. Twitter

Arkadiusz Milik został zatrzymany przez włoską policję na lotnisku w Rzymie. Niespodziewane problemy napastnika reprezentacji Polski pojawiły się z bardzo prostego powodu - pandemii koronawirusa.

Arkadiusz Milik najzwyczajniej w świecie zapomniał założyć na twarz maseczki. W związku z tym policja nie chciała wpuścić go na lotnisko. Na szczęście szybko rozwiązała problem. Jeden z funkcjonariuszy zaprowadził go do pokoju obok, zrobił sobie z nim pamiątkowe zdjęcie i wręczył maseczkę. Tym samym 26-latek mógł kontynuować podróż.

Arkadiusz Milik zatrzymany na lotnisku - WIDEO

Włoskie media podają, że Milik zapomniał maseczki, gdyż... po prostu był zaspany. Piłkarz z samego rana wyruszył z Neapolu do Rzymu, skąd miał lecieć do Szwajcarii na badania medyczne przed transferem do AS Romy.

Testy wypadły pomyślnie i teraz pozostaje już czekać tylko na oficjalne potwierdzenie transferu. Roma ma zapłacić za Milika 20 milionów euro plus 8 milionów euro w bonusach za spełnione cele. Sam piłkarz ma zarabiać w Rzymie od 4,5 do 5 milionów euro rocznie.

Transfer Milik uzależniony jest od przejścia Edina Dzeko do Juventusu. Jeśli Bośniak ostatecznie trafi do Juve, a wszystko na to wskazuje, Polak zostanie ogłoszony nowym graczem rzymskiego klubu.

RadioZET.pl/AN