Zamknij

Mihajlovic po drugim cyklu chemioterapii. Wzruszające podziękowania trenera [WIDEO]

10.10.2019 09:56
Sinisa Mihajlovic
fot. ANSA/Associated Press/East News

Sinisa Mihajlovic opuścił szpital po drugim cyklu chemioterapii. Walczący z białaczką trener Bolognii wzruszająco podziękował kibicom za wsparcie. Zobacz chwytające za serce WIDEO chorego szkoleniowca!

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

- Chciałem podziękować wszystkim, przede wszystkim kibicom Bolognii i całemu klubowi za wszystko, co dla mnie zrobiliście. Byliście i jesteście ze mną cały czas. Dajecie mi siły w tym trudnym dla mnie okresie - powiedział na nagraniu Sinisa Mihajlovic.

Mihajlovic po drugim cyklu chemioterapii. Wzruszające WIDEO trenera

- Walczę z chorobą i jestem pewien, że idzie mi dobrze. Wygram tę bitwę, także dzięki wam i miłości mojej rodziny - kontynuował wzruszająco serbski szkoleniowiec.

Warto wspomnieć, że nagranie z podziękowaniami 50-latka zostało opublikowane przed środowym meczem legend Bolognii z legendami Realu Madryt. W trakcie wideo trener przeprosił kibiców, że nie mógł być obecny na tym spotkaniu.

- Przepraszam, że nie mogłem być z wami na tym meczu, ale we wtorek opuściłem szpital i chciałem wrócić do domu, by spędzić trochę czasu z rodziną - zaznaczył Serb.

Przypomnijmy, że Sinisa Mihajlovic dowiedział się o białaczce w lipcu tego roku. Od tego momentu szkoleniowiec zrezygnował z części obowiązków trenera i poświęcił się intensywnej terapii. W czasie nieobecności na ławce zastępuje go asystent - Miroslav Tanjga. Do tej pory 50-latkowi udało się tylko trzykrotnie pokierować składem popularnych "I Rossoblu". Na razie Mihajlovic z powodzeniem przeszedł dwa cykle chemioterapii.

RadioZET.pl/sportowefakty.wp.pl