Zamknij

Media: Wojciech Szczęsny miał wypadek samochodowy. Był za kierownicą

24.08.2021 13:00
Wojciech Szczęsny
fot. Rex Features/East News

Wojciech Szczęsny wziął udział w stłuczce podczas prowadzenia swojego samochodu - poinformowały włoskie media. Do wypadku z udziałem bramkarza reprezentacji Polski doszło w niedzielę 22 sierpnia, a więc po fatalnym w jego wykonaniu meczu z Udinese Calcio (2:2).

Wojciech Szczęsny nie będzie miło wspominał niedzieli 22 sierpnia. Bramkarz reprezentacji Polski walnie przyczynił się do remisu Juventusu z Udinese Calcio (2:2), zawaliwszy dla "Starej Damy" dwie bramki, za co spadła na niego gigantyczna krytyka, a, jak się okazało, to nie był koniec jego pecha tego dnia.

W poniedziałek wieczorem we Włoszech pojawiły się informacje, że po zakończeniu spotkania z Udinese golkiper wziął udział w stłuczce, prowadząc swój samochód. 31-letni Polak jechał Jeepem i - jak podają media - "uderzył w coś lub w kogoś". Więcej szczegółów nie jest jednak znanych.

Media: Wojciech Szczęsny miał wypadek samochodowy. Był za kierownicą

Informacja ta pojawiła się na twitterowym profilu "Forza Juventus", który z kolei powołuje się na "Momblano Official" oraz "Elvin". Wszystkie te media zajmują się na co dzień informowaniem o tym, co dzieje się w turyńskim klubie.

Szczęsny i Juventus oficjalnie nie skomentowały tych doniesień. Wiadomo jednak, że wypadek był niegroźny, a bramkarzowi nic się nie stało. Biorąc pod uwagę wcześniejszy fatalny występ przeciwko Udinese, cała sytuacja musiała być dla Polaka z pewnością niezwykle stresująca.

Kiedy kolejny mecz Juventusu z udziałem Szczęsnego?

Na rozpamiętywanie tych zdarzeń Wojciech Szczęsny nie będzie miał zbyt dużo czasu. Już w sobotę czeka go bowiem ligowy mecz przeciwko Empoli, zaś potem wyjazd na zgrupowanie kadry i trzy ważne mecze w eliminacjach do mistrzostw świata 2022 w Katarze.

RadioZET.pl/PAP