Zamknij

Prezes Brescii napadnięty przez złodziei. Doznał obrażeń podczas ucieczki

13.07.2020 22:03
Massimo Cellino napadnięty przez złodziei
fot. R4924_italyphotopress/IPP/REPORTER/East News

Massimo Cellino, właściciel i prezes Brescii Calcio, został napadnięty przez złodziei. 63-latek nie dał się okraść, ale podczas ucieczki doznał obrażeń.

Arkadiusz Milik, Samu Castillejo czy Marek Hamsik - to tylko niektórzy z piłkarzy, którzy w ostatnich latach musieli stanąć oko w oko z rabusiami. Bandyci byli uzbrojeni, przystawili pistolet do głowy zawodników, którzy oddali im zegarki.

Massimo Cellino miał więcej szczęścia. Zdarzenie, do którego doszło w niedzielne popołudnie, wyglądało podobnie jak ataki na piłkarzy. Do wychodzącego ze sklepu 63-latka na skuterze podjechało dwóch mężczyzn - zdaniem mediów nie mieli broni - którzy chcieli ukraść mu zegarek. Właściciel Brescii nie dał za wygraną i po szamotaninie zaczął uciekać. Złodzieje zrezygnowali z pogoni.

Napad na Massimo Cellino

Mimo to Cellino i tak ucierpiał. Podczas ucieczki uderzył w drzwi własnego samochodu i doznał poważnej kontuzji nosa.

Massimo Cellino to były właściciel Leeds United. Brescię przejął w 2017 roku, kiedy drużyna występowała na drugim poziomie rozgrywkowym we Włoszech. Obecnie gra w Serie A, ale na siedem kolejek przed zakończeniem sezonu zajmuje 19. miejsce i do lokaty gwarantującej pozostanie w elicie traci aż dziewięć punktów.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Sportowe Fakty/skysports.com