Zamknij

Mario Balotelli rozpoczął rok od stłuczki. Piłkarz rozbił własne auto [ZDJĘCIE]

01.01.2020 19:06
Mario Balotelli rozbił auto
fot. MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Mario Balotelli rozpoczął rok 2020 z hukiem. Tym razem nie odpalił fajerwerków we własnej łazience, ale i tak było widowiskowo. Wracając z sylwestra piłkarz nie zmieścił się w bramę domu (sąsiada) i rozbił swojego Fiata 500 Abarth. Specjalnie się tym nie przejął.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

O zdarzeniu poinformowały włoskie media. W Nowy Rok nad ranem jednego z sąsiadów piłkarza obudził huk. Okazało się, że wracający z zabawy sylwestrowej Mario Balotelli... pomylił domy. W bramę "obcej" posesji się jednak nie zmieścił i uderzył w nią, rozbijając przód auta.

Piłkarzowi Brescii nic się nie stało. W ogóle zachowywał się tak, jakby nic się nie wydarzyło. Zostawił samochód na podjeździe, pieszo udał się do swojej rezydencji i poszedł spać. Laweta przyjechała kilka godzin później.

Mario Balotelli - skandale

Mario Balotelli znany jest z niestandardowych zachowań. A to odpali fajerwerki we własnej łazience, a to zacznie celować rzutkami w piłkarzy drużyny młodzieżowej, a to namówi kogoś, by skuterem wjechał do morza. Jak widać, z wiekiem włoski napastnik się nie zmienia...

RadioZET.pl/sport/pl