Zamknij

Kamil Glik z wybitymi zębami. Pokazał rany po przerażającej kontuzji

16.03.2022 20:02

Kamil Glik pokazał zdjęcia ran, jakich doznał w wyniku kopnięcia w głowę przez jednego z rywali w meczu ligowym z Brescią. Obrońca reprezentacji Polski miał wybite dwa zęby, w tym jedynkę.

Kamil Glik
fot. Twitter/Instagram/Kamil Glik

Glik we wtorek został zniesiony z boiska na noszach po tym, jak jeden z rywali kopnął go w głowę. Zdarzenie wyglądało bardzo poważnie i wielu kibiców przeraziło się, że kontuzja wykluczy go na dłuższy czas. Na szczęście piłkarzowi nie stało się nic poważnego.

"Kamil czuje się dobrze. Głowa obita, ale cała. Lekki wstrząs, 2 zęby wybite. Gladiator się nie poddaje" - przekazała żona piłkarza Benevento na Instagramie.

loader

W środę "głos" zabrał sam piłkarz. Na swoim profilu opublikował zdjęcia ze szpitala, na którym widać obtarcie na czole i wybite przednie zęby. "Klawiatura" reprezentanta Polski została jednak naprawiona i Glik znów może cieszyć się pięknym uśmiechem.

Kamil Glik pokazał wybite zęby - ZDJĘCIA

Kamil Glik
fot.

Wszystko wskazuje na to, że piłkarz w pełni zdrowy stawi się na zgrupowanie reprezentacji, która 24 marca zagra towarzysko ze Szkocją, a pięć dni później zagra finał baraży o awans do mistrzostw świata 2022.

RadioZET.pl