Inter - Juventus: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Serie A?

17.01.2021 19:45
Inter - Juventus

Inter Mediolan - Juventus na żywo w tv i online. Transmisja i live stream z meczu 18. kolejki Serie A z udziałem Wojciecha Szczęsnego. Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji w internecie obejrzeć spotkanie Inter - Juventus.

• Inter Mediolan zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Serie A, Juventus jest 4. i ma jedno zaległe spokanie
  • Trener gospodarzy Antonio Conte przed laty prowadził Juventus, szkoleniowiec "Starej Damy" na przełomie wieków grał w ekipie "Nerazzurrich"
  • W tygodniu obie drużyny rozegrały po 120 minut w 1/8 finału Pucharu Włoch; obie awansowały

Inter - Juventus LIVE. Gospodarze jeszcze niedawno mogli pochwalić się serią ośmiu kolejnych zwycięstw, ale dwie ostatnie kolejki przyniosły rozczarowanie. "Nerazzurri" przegrali z Sampdorią Genua i zremisowali z Romą, a mimo to zachowali 2. pozycję. Wyżej jest tylko lokalny rywal - AC Milan, który ma trzy "oczka" więcej.

Juventus dopiero po Nowym Roku zdołał wygrać trzy mecze z rzędu. Wcześniej zdarzały się wpadki, remisy m.in. z Crotone czy Benevento, ale wszystko wskazuje na to, że Andrea Pirlo znalazł wreszcie wspólny język z zespołem, a co ważniejsze, rzadziej rotuje składem, dzięki czemu zawodnicy mogą się zgrywać. Niestety, włoski szkoleniowiec "Starej Damy" musi mierzyć się z licznymi absencjami - chorzy na COVID-19 są Matthijs de Ligt, Juan Cuadrado i Alex Sandro, natomiast z kontuzją zmaga się Paulo Dybala. Drobne urazy mają też Federico Chiesa i Weston McKennie, ale oni powinni znaleźć się w składzie na mecz z Interem.

Inter - Juventus w telewizji w live stream w internecie

"Bianconeri" mają już na rozkładzie jedną drużynę z Mediolanu. 6 stycznia turyńczycy pokonali lidera AC Milan 3:1, a dubletem popisał się Chiesa.

W tygodniu obie drużyny rozegrały po 120 minut w 1/8 finału Pucharu Włoch. Juventus wymęczył zwycięstwo z Genoą 3:2, a Inter 2:1 ograł Fiorentinę. Szkoleniowcy obu drużyn dali pograć zmiennikom - z etatowych graczy pierwszego składu od pierwszej minuty wystąpili tylko Bentancur i Morata po stronie "Starej Damy" oraz Young, Lautaro Martinez, Skriniar i Samir Handanović w zespole "Nerazzurich"

Inter - Juventus: Gdzie obejrzeć - transmisja TV i ONLINE

Mecz Inter Mediolan - Juventus w 18. kolejce Serie A odbędzie się w niedzielę 15 stycznia o godz. 20:45. Transmisja TV w Eleven Sports 2 i online na stronie elevensports.pl.