Rasizm w Serie A: Balotelli kopnął piłkę w trybuny i zszedł z boiska [WIDEO]

03.11.2019 17:40
Mario Balotelli

Mario Balotelli nie wytrzymał rasistowskich okrzyków pod swoim adresem i zszedł z boiska podczas spotkania 11. kolejki Serie A Hellas Verona - Brescia. Napastnik beniaminka po namowach kolegów i rywali wrócił na murawę, a potem strzelił honorowego gola.

W 54. minucie Balotelli walczył o piłkę z dwoma rywalami, ale kiedy kolejny raz usłyszał wyzwiska, złapał ją w dłonie i kopnął w kierunku trybun. Włoch nerwowo gestykulował, odpychał innych zawodników i ruszył w kierunku szatni.

Po namowach kolegów z drużyny i przeciwników "Super Mario" kontynuował jednak spotkanie, a miejscowym fanom odpowiedział w najlepszy z możliwych sposobów: kapitalnym golem.

Hellas - Brescia: WYNIK

Brescia przegrała z Hellasem Verona 1:2. Gole dla zwycięzców zdobyli Eddie Seicedo oraz Matteo Pessina. Paweł Dawidowicz zmienił już w 16. minucie kontuzjowanego Marasha Kumbullę, a Mariusz Stępiński wszedł na plac na ostatni kwadrans.