Gol Glika w Pucharze Włoch. Klasyczna bramka obrońcy polskiej kadry

08.08.2022 18:50

Kamil Glik zdobył bramkę kontaktową dla Benevento Calcio w meczu pierwszej rundy Pucharu Włoch. Obrońca reprezentacji Polski trafił do siatki w meczu z Genoą w doliczonym czasie gry pierwszej połowy.

Kamil Glik

Kamil Glik trafił do siatki rywali w 48. minucie meczu, utrzymując kontakt z Genoą, która jest pierwszym przeciwnikiem Benevento Calcio w Pucharze Włoch. Obrońca reprezentacji Polski wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i uderzeniem głową pokonał Josepa Martineza.

Goście wciąż muszą gonić wynik. Wynik spotkania w 35. minucie otworzył Albert Gudmundsson, który drugi raz wpakował piłkę do siatki dziesięć minut później.

Gol Glika w Pucharze Włoch z Genoą

Ostatecznie Genoa wygrała z Benevento 3:2. W drugiej połowie prowadzenie na 3:1 podwyższył Massimo Coda, wykorzystując rzut karny. Z kolei w ostatnich chwilach spotkania drugiego gola dla Benevento zdobył Nermin Karić.

W drugiej rundzie Pucharu Włoch Genoa zagra ze Spal, który w swoim pojedynku pokonał po dogrywce Empoli 2:1.