Zamknij

Spektakularny upadek gwiazdy. Dziennikarka przewróciła się na wizji

30.09.2022 17:07

Diletta Leotta, jedna z najpopularniejszych dziennikarek sportowych świata, wzięła udział w jednym z szalonych włoskich programów telewizyjnych. Przy okazji zaliczyła spektakularny upadek, który stał się viralem w sieci.

Diletta Leotta
fot. Twitter/screen

Diletta Leotta od lat jest prezenterką wielu stacji telewizyjnych, m.in. DAZN czy Sky Sport Italia. Pracuje przy meczach Serie A, rozmawia z trenerami i piłkarzami, gościła z kamerą w domach Jose Mourinho czy Ciro Immobile. Jej popularność wykracza jednak poza sport, czego dowodem było m.in. współprowadzenie festiwalu muzycznego w San Remo (2020).

Znana jest z nieprzeciętnej urody i profesjonalizmu, dlatego pewnym zaskoczeniem był jej udział w jednym z szalonych, by nie powiedzieć, dziwnych programów telewizyjnych. Zgodnie z zasadami gość, który nie odpowie poprawnie na pytanie, może być np. oblany substancją przypominającą farbę. Taki właśnie los spotkał Leottę. Potem było tylko gorzej.

Upadek Diletty Leotty na wizji [WIDEO]

Zaskoczona Leotta poderwała się z miejsca i nie chciała już wracać na oblany fotel. Zamiast tego wzięła w dłoń tę maź, chciała nią obrzucić prowadzących, ale zaliczyła spektakularny upadek. Dziennikarce na szczęście nic się nie stało - wszyscy obecni w studio wybuchnęli śmiechem.

RadioZET.pl