Zamknij

Cristiano Ronaldo wziął potajemny ślub? Szokujące doniesienia mediów

20.11.2019 21:11
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez
fot. GTRES/G3 Online/East News

Cristiano Ronaldo wziął potajemny ślub w Maroku - donoszą włoskie media. Zdaniem magazynu "Novella 2000" w organizacji tajemnej uroczystości Portugalczykowi pomógł jego bliski przyjaciel - kickbokser Badr Hari.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez są w związku od 2017 roku. W tym czasie urodziło im się jedno dziecko, a Portugalczyk oświadczył się 25-latce. Do całkowitej formalizacji więzi parze brakowało jedynie ślubu. Z tego powodu niezwykle szokujące zdają się być doniesienia włoskiego medium.

Cristiano Ronaldo wziął ślub w Maroku? Szokujące doniesienia mediów

Zdaniem magazynu "Novella 2000" popularny "CR7" pobrał się z Argentynką potajemnie w Maroku. W organizacji tajemniczej uroczystości 34-latkowi pomóc miał jego największy przyjaciel - marokański kickbokser Badr Hari, który zadbał, by informacja o zaślubinach nie wyciekła do mediów.

Decyzja o zawarciu małżeństwa miała zapaść bardzo spontanicznie, po gali MTV EMA Awards, w której para brała udział. Podczas wydarzenia w kierunku Rodriguez pojawiło się sporo złośliwych komentarzy, mówiących, że "Georgina jest tylko panią do towarzystwa dla Ronaldo", więc piłkarz Juventusu Turyn postanowił dowieść swojej ukochanej, że jest inaczej.

Na razie żadna ze stron nie potwierdziła tych plotek. Warto jednak dodać, że możliwość organizacji przez Ronaldo potajemnego ślubu jest o tyle prawdopodobna, iż piłkarz zapowiedział już dużo wcześniej, że postanawia za wszelką cenę chronić swoje życie prywatne i do mediów wypuszczać tylko takie informacje, które sam uzna za stosowne.

RadioZET.pl/Novella 2000