Cristiano Ronaldo szczerze o swoim ojcu. Portugalczyk nie mógł powstrzymać łez [WIDEO]

16.09.2019 18:45
Cristiano Ronaldo
fot. Twitter/screen

Cristiano Ronaldo w emocjonującym wywiadzie dla ITV opowiedział o swoim nieżyjącym ojcu Jose Dinisie Aveiro. Mężczyzna był alkoholikiem i zmarł, gdy Portugalczyk miał niespełna 20 lat.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Ronaldo chętnie opowiada o swojej mamie i rodzeństwie, ale do tej pory unikał tematu ojca. Otworzył się dopiero w wywiadzie dla ITV, gdy prowadzący rozmowę Piers Morgan pokazał mu nieznane nagranie sprzed 15 lat, na którym Jose Dinis z dumą mówi o swoim synu. 34-latek rozpłakał się, ale zdołał opowiedzieć o powodach wzruszenia.

Cristiano Ronaldo o swoim ojcu

- Nigdy nie widziałem tego filmu. Nie do wiary... Myślałem, że to będzie zabawna rozmowa, nie spodziewałem się, że będę płakał. Muszę dostać te materiały, by pokazać je rodzinie - przyznał Ronaldo ocierając łzy. - Tak naprawdę nie znałem mojego ojca w stu procentach. On był alkoholikiem. Nigdy normalnie nie rozmawialiśmy. To było trudne - dodał.

- Nigdy nie byłem dla niego numerem jeden. Moja mama i moi pozostali bliscy towarzyszyli mi w każdym momencie kariery. Ojciec niestety nie zobaczył, jak się rozwinąłem, jak odbierałem nagrody - przyznał gwiazdor Juventusu.

W środę Cristiano Ronaldo znów pojawi się w Madrycie, ale nie na boisku Realu, ale Atletico, bo to właśnie "Rojiblancos" będą rywalem Juventusu w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów.

RadioZET.pl/meczyki.pl/KS