Zamknij

Cristiano Ronaldo okłamał władze Juventusu? - Mówił, że wraca do chorej matki

26.03.2020 08:36
Cristiano Ronaldo krytykowany
fot. PAP/EPA

Giovanni Cobolli Gigli skrytykował postawę Cristiano Ronaldo. Piłkarz miał powiedzieć, że chciał wrócić do Portugalii, żeby zająć się chorą matką. Tymczasem były prezes Juventusu wytyka 35-latkowi, że ten pokazuje jedynie zdjęcia, jak się opala przy basenie.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Na początku marca matka Cristiano Ronaldo doznała udaru mózgu i trafiła do szpitala. W związku z tym Portugalczyk poprosił Juventus o zgodę na polecenie na Maderę, żeby się nią opiekować. Po kilku tygodniach piłkarz zaczął być krytykowany z powodu postów, jakie publikuje w mediach społecznościowych. W trakcie rozmowy na antenie Radio Punto Nuovo, gorzkich słów pod jego adresem nie szczędził były prezes Starej Damy.

- Powiedział, że wraca do Portugalii z powodu chorej matki, a teraz pokazuje się wyłącznie na zdjęciach, gdzie opala się przy basenie. Na dodatek w towarzystwie innych ludzi – mówił Giovanni Cobolli Gigli.

W międzyczasie w Europie wybuchła pandemia koronawirusa, która najbardziej sparaliżowała Włochy, przez co rozgrywki Serie A zostały wstrzymane do 3 kwietnia. Dodatkowo cały zespół Juventusu przechodzi kwarantannę po tym, jak Daniel Rugani został zarażony.

Koronawirus w Polsce – najnowsze dane, co trzeba wiedzieć?

RadioZET.pl/radiopuntonuovo.it