Zamknij

Chris Smalling padł ofiarą złodziei. Kradzież na oczach żony i dziecka

16.04.2021 21:02

Chris Smalling padł ofiarą kradzieży. Złodzieje wtargnęli do mieszkania piłkarza AS Romy i na oczach jego żony i dziecka kazali otworzyć sejf i oddać kosztowności.

Chris Smalling
fot. EIDON/REPORTER

Chris Smalling doznał kontuzji kolana, przez co nie mógł pomóc kolegom w meczu rewanżowym ćwierćfinału Ligi Europy z Ajaxem. W związku z tym obrońca obserwował poczynania drużyny przed telewizorem. W pewnym momencie do jego mieszkania wtargnęli złodzieje.

„La Gazzetta dello Sport” poinformowała, że włamywacze wymusili na 31-latku otwarcie sejfu. W środku była biżuteria i inne kosztowności. Całe zdarzenie wydarzyło się na oczach żony piłkarza i jego dwuletniego synka.

Chris Smalling padł ofiarą złodziei

Smalling zgłosił się na policje. Funkcjonariusze wszczęli postępowanie w tej sprawie i rozpoczęli poszukiwania sprawców. Władze Romy zobowiązały się do wsparcia swojego zawodnika.

Chris Smalling trafił do rzymskiego klubu w październiku zeszłego roku. Do Włoch przeszedł z Manchesteru United. Z początku piłkarz był wypożyczony, ale później doszło do definitywnego tranferu. W dotychczasowym sezonie wystąpił w 14 meczach, w których zanotował jedną asystę.

RadioZET.pl