Zamknij

Piłkarz Romy odparł atak złodziei. Mocny atak i roztrzaskany kask

21.06.2020 16:01
Bryan Cristante odparł atak złodziei
fot. VINCENZO PINTO/AFP/East News

Bryan Cristante odparł atak złodziei, którzy próbowali ukraść mu zegarek. Na szczęście piłkarz Romy wykazał się szybką reakcją.

W piątek, Bryan Cristante podróżował swoim Porsche Cayenne po ulicach Rzymu. Kiedy tylko zatrzymał się na światłach, nagle na skuterze zjawił się złodziej, który chciał okraść zawodnika.

- Zajrzał do mojego samochodu, kiedy zatrzymałem się na światłach. Chciał mnie okraść. - Gdy tylko zorientowałem się, co się dzieje, natychmiast zareagowałem – powiedział w wywiadzie dla „Il Messaggero”.

Bryan Cristante odparł atak złodziei

- Wymierzyłem mu dwa ciosy. Uderzenia były tak silne, że roztrzaskałem mu kask. Po tym, jak go uderzyłem, złodziej upadł na ulicę. Po chwili podbiegł jego wspólnik, który go zabrał – dodał.

To nie pierwszy raz, kiedy w ostatnim czasie piłkarz padł ofiarą napadu. Kila tygodni temu przestępcy okradli Samuela Castillejo z AC Milan. Zawodnik siedział w samochodzie, gdy nagle podeszło do niego dwóch mężczyzn i jeden z nich przystawił mu pistolet do głowy. Hiszpan musiał oddać zegarek, a sprawę zgłosił na policję. Po pewnym czasie funkcjonariusze ujęli sprawców.

Bryan Cristante wystąpił w tym sezonie w 21 meczach licząc wszystkie rozgrywki. Strzelił jedną bramkę i zanotował dwie asysty.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/ilmessaggero.it