Bartosz Bereszyński z kluczową asystą. Polak przyczynił się do zwycięstwa

19.09.2021 15:41
Bartosz Bereszyński

Bartosz Bereszyński ma za sobą kolejny udany mecz w Serie A. W niedzielnym starciu przeciwko Empoli reprezentant Polski zanotował asystę, a Sampdoria pokonała rywali 3:0.

Bartosz Bereszyński jest w dobrej formie we włoskiej Serie A. Reprezentant Polski nieźle spisał się w ostatnim spotkaniu z Interem, ale zanotował asystę.

Podobnie było w kolejnym meczu. Reprezentant Polski w 52. minucie wziął udział w ataku i z prawego skrzydła zagrał piłkę w pole karne, co wykorzystał Francesco Caputo i skierował piłkę do siatki, podwyższając prowadzenie na 2:0.

Bartosz Bereszyński z drugą asystą w Serie A w tym sezonie

Ostatecznie Sampdoria pokonała Empoli 3:0. Wcześniej wynik spotkania otworzył właśnie Caputo, a rezultat w 70. minucie ustalił Candreva.

To pierwsze zwycięstwo Sampdorii w tym sezonie. Po czterech kolejkach zajmuje jedenaste miejsce w tabeli z dorobkiem pięciu punktów.