Gigant zainteresowany Arkadiuszem Milikiem. Polak trafi do Juventusu?

26.03.2020 10:05
Arkadiusz Milik może trafić do Juventusu

Arkadiusz Milik coraz bardziej nie jest pewny swojej przyszłości w Napoli. Do sensacyjnych informacji dotarł Polo Paganini. Włoski dziennikarz uważa, że 26-latkiem mocno interesuje się Juventus Turyn.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Arkadiusz Milik ma ważną umowę z Napoli do 2021 roku. Wicemistrzowie Włoch chcieliby przedłużyć kontrakt z napastnikiem reprezentacji Polski, ale wciąż obie strony nie osiągnęły porozumienia w kwestii finansowej. Gdyby negocjacje zakończyły się fiaskiem, zespół spod Wezuwiusza będzie chciał sprzedać zawodnika jak najdrożej, tak, żeby na sam koniec nie odchodził za darmo.

Na te chwilę Milik jest wyceniany na około 40-50 milionów euro. Kwota może nie jest spektakularna, ale dzięki temu 26-latek jest w zasięgu nawet największych klubów, dla których takie pieniądze nie robią wrażenia. Polo Paganini rozgrzał serca polskich kibiców podając, że graczem Napoli interesuje się Juventus Turyn.

- Juventus jest zainteresowany Milikiem, ponieważ komplikują się rozmowy z Interem w sprawie pozyskania Icardiego. Argentyńczyk mógłby powędrować do Napoli – napisał dziennikarz na Twitterze.

Poza Starą Damą, Milikiem interesują się również takie zespoły jak: AS Roma i AC Milan.

RadioZET.pl