Arkadiusz Milik rozchwytywany. Polak na celownikach gigantów Premier League

26.06.2020 13:19
Arkadiusz Milik
fot. Insidefoto/Sipa USA/East News

Arkadiusz Milik znalazł się na celownikach Manchesteru United i Tottenhamu Hotspur. Polak był łączony dotychczas m.in. z Juventusem, jednak rozmowy "Starej Damy" z napastnikiem utknęły w martwym punkcie.

O zainteresowaniu Arkadiuszem Milikiem klubów z Premier League poinformował brytyjski "The Sun".

Odejście napastnika z Napoli jest niemal przesądzone, po tym jak rozmowy obu stron odnośnie przedłużenia wygasającej w czerwcu 2021 roku umowy zostały wstrzymane.

Zobacz także

Arkadiusz Milik na celownikach Manchesteru United i Tottenhamu Hotspur

Według dziennika z agentem reprezentanta Polski kontaktował się już Tottenham Hotspur, który zaznaczył jednak, że sięgnie po strzelca dopiero wtedy, gdy z klubu odejdzie gwiazdor Harry Kane.

Z kolei Manchester United ma mieć na celowniku Polaka już od momentu transferu Romelu Lukaku do Interu Mediolan. Zdaniem źródeł "The Sun" Milik miałby być idealnym zastępcą dla Belga w szeregach "Czerwonych Diabłów", jednak czekali oni na spadek ceny atakującego.

Wcześniej media informowały m.in. o zainteresowaniu napastnikiem Arsenalu, jednak cena wywoławcza w wysokości 45 milionów funtów nieco ostudziła zapędy "Kanonierów".

Dodajmy, że od dłuższego czasu na tapetach włoskich mediów znajduje się temat przenosin Polaka do Juventusu, jednak, wierząc doniesieniom innych mediów, negocjacje Polaka ze działaczami "Starej Damy" utknęły w martwym punkcie.

W obecnym sezonie Arkadiusz Milik rozegrał 25 meczów dla Napoli, w których zdobył 13 bramek. W reprezentacji Polski wystąpił 49-krotnie i zanotował 14 trafień.

RadioZET.pl/The Sun

Posłuchaj podcastu