Zamknij

Arkadiusz Milik zażegnał spór z Napoli? Polak szybciej odejdzie z klubu

25.10.2020 14:54
Arkadiusz Milik
fot. FILIPPO MONTEFORTE/AFP/East News

Arkadiusz Milik doszedł do porozumienia z Napoli – informuje portal calciomercato.com. Napastnik chce jak najszybciej opuścić drużynę i zmienić barwy klubowe w zimowym oknie transferowym.

Arkadiusz Milik zaprzepaścił szansę na zmianę klubowych barw w letnim oknie transferowym. Reprezentant Polski pozostał w Napoli, które odsunęło go od drużyny, przez co 26-latek będzie pozbawiony gry przez kilka miesięcy. Według calciomercato.com napastnik miał zażegnać spór z włoskim zespołem i obie strony doszły już do porozumienia.

Napoli nie będzie robić problemów Milikowi i pozwoli mu opuścić klub w styczniu. W końcu to będzie ostatnia możliwość dla Błękitnych, aby zarobić na polskim piłkarzu, którego umowa obowiązuje do czerwca przyszłego roku.

Arkadiusz Milik doszedł do porozumienia z Napoli

- Istnieją plotki, że Milik będzie miał umowę z Juventusem od czerwca, Polak jednak dokonał już wyboru i chce zmienić drużynę w styczniu, aby nie zmarnować kolejnych sześciu miesięcy – informuje serwis.

Milik zdradził kulisy transferowego zawirowania. Był nastawiony na odejście

Włoskie media od nowa zaczynają spekulować, gdzie trafi Arkadiusz Milik. Po raz kolejny wracają wcześniejsze zespoły, które były zainteresowane 26-latkiem: Juventus, Roma czy Tottenham.

RadioZET.pl/calciomercato.com