Serie A: Piątek nie przestaje strzelać, piękny gol Milika [WIDEO]

Andreas Nicolaides
26.09.2018 23:53

Arkadiusz Milik zdobył dwie bramki w meczu 6. kolejki Serie A, w której jego Napoli wygrała 3:0 z Parmą. Jedno z trafień było szczególnej urody. Gola strzelił też Krzysztof Piątek, a jego Genoa 2:0 wygrała z Chievo.

Szóste w sezonie zwycięstwo odniósł Juventus, który 2:0 wygrał z Bologną. Bramki strzelali w tym meczu Paulo Dybala i Blaise Matuidi. "Stara Dama" jako jedyny zespół w tabeli w bieżących rozgrywkach nie straciła jeszcze puntów.

Drugie Napoli ma trzy "oczka" mniej. W środę wygrało 3:0 z Parmą. Gola już w 4. minucie zdobył Lorenzo Insignie. kolejne dwa po przerwie dołożył Arkadiusz Milik.

Świetna passe podtrzymał Krzysztof Piątek, który w starciu z Chievo zdobył swoją szóstą bramkę w piątym meczu Serie A. Genoa wygrała 2:0.