Absolutna petarda Cristiano Ronaldo! Bramkarz nie miał żadnych szans [WIDEO]

27.10.2018 20:57

Juventus Turyn po dwóch golach Cristiano Ronaldo pokonał na wyjeździe Empoli 2:1 i umocnił się na prowadzeniu w piłkarskiej ekstraklasie Włoch. Portugalczyk ma już w dorobku siedem bramek i w klasyfikacji strzelców ustępuje tylko Krzysztofowi Piątkowi z Genoi.

strzał Cristiano Ronaldo fot. kadr z wideo

Broniące tytułu "Juve", z Wojciechem Szczęsnym w bramce, przegrywało od 28. minuty po efektownym trafieniu z 13 metrów Francesco Caputo, który nie dał szans Polakowi.

Ronaldo wyrównał z rzutu karnego dziewięć minut po przerwie, a w 70. minucie w swoim stylu "kropnął" z 20 metrów i piłka wpadła w okienko bramki Ivana Provedela. To szósty i siódmy gola Portugalczyka w tym sezonie i w klasyfikacji strzelców jeszcze dwóch brakuje mu do Piątka.

- Wspaniały CR7. Dwa gole Ronaldo rozbiły Empoli. Portugalczyk skradł show - napisał w relacji dziennik "Tuttosport".