Guess who's back! Arkadiusz Milik znów trafia. Bramka na wagę punktu [WIDEO]

23.04.2017 15:24

Gol Arkadiusz Milika zapewnił piłkarzom Napoli remis 2:2 w wyjazdowym spotkaniu z US Sassuolo w 33. kolejce włoskiej ekstraklasy piłkarskiej. To jego piąte trafienie w sezonie.

Guess who's back! Arkadiusz Milik znów trafia. Bramka na wagę punktu [WIDEO] fot. PAP/EPA

Trzecia w tabeli drużyna z Neapolu prowadziła od 52. minuty i 22. w sezonie golu Belga Driesa Mertensa. Później dwukrotnie Pepe Reinę w bramce pokonali gracze gospodarzy - Domenico Berardi i Luca Mazzitelli. Krótko po stracie drugiego gola na boisku pojawił się Milik, który po trzech minutach wyrównał na 2:2, posyłając piłkę do siatki z bliska po rzucie rożnym.

Polski napastnik po raz piąty wpisał się na listę strzelców w Serie A. Na gola czekał od 19 września, ale przez ponad cztery miesiące pauzował z powodu kontuzji, jakiej doznał w październiku w spotkaniu eliminacji mistrzostw świata z Danią (3:2) w Warszawie.

Jako rezerwowy rozpoczął mecz także drugi z Polaków w Napoli - Piotr Zieliński. On wszedł do gry na ostatnie 20 minut.